Stihovi za 100. dan škole

100. DAN ŠKOLE

Prije sto dana škola je bila crvena,                                                                            a sada je bijela cijela.

Sto zadaća, sto problema                                                                                         nema toga što u ovoj školi nema!

Sto puta pametniji                                                                                                 đaci znanje imaju u šaci.

Donata Krivić, II. razred

MOJA ŠKOLA

Moja je škola                                                                                                   tvrđava znanja.                                                                                                   U njoj se uči,                                                                                                   igra i sanja.

U njoj đaci svašta uče,                                                                                         kako se zbaja i slova pišu                                                                                     i kako je mačka prijetnja mišu.

I tako dani u školi teku                                                                                       dok svoje znanje đaci ne ispeku.

Patrik Semialjac, II. razred

objavio: Ksenija Kostelac   datum: 6. 3. 2020.