JOŠ "MALO" O DANU ŠKOLE...

Nakon što smo u ponedjeljak, 22. 5., svečanom sjednicom UV-a otvorili proslavu 235. rođendana naše škole i nakon što su roditelji imali mogućnost od 22. 5. do 24. 5. biti nazočni na nastavi, proslavu smo nastavili kvizom znanja predmetne nastave u srijedu 24. 5. u popodnevnim satima. Kviz je osmislila naša učiteljica Katarina Stojković, a u holu škole bilo je vrlo burno. Pobjednici su učenici 7. b razreda Tara Cvenić, Iva Zelić, Karlo Glavaš i Lovro Koški.

U četvrtak, 25. 5., u goste su nam stigli djelatnici i učenici OŠ Santovo iz Mađarske. Učenici su odmjerili svoje snage u štafetnim igrama, koje je osmislio naš učitelj TZK-a Ivica Steinbrückner, i nogometu. Sportski dan okrunili smo revijalnom rukometnom utakmicom naših djevojčica i dječaka. Da pravda bude zadovoljena, pobrinuli su se načelnik, gospodin Ivo Zelić, i Predsjednik ŽRK-a, gospodin Ilija Ivanković, ovoga puta u ulozi sudaca. Hvala!

Dok je u dvorani bilo vruće, atmosferu ispred dvorane zagrijavali su roditelji koji su, veselog raspoloženja, vrijedno pripremali roštilj za naše učenike. Jedno ogromno „hvala“ i njima!heart

Svečana priredba u petak, 26. 5., bila je vrhunac obilježavanja, a istu je svojom nazočnošću uveličala pročelnica Ureda za obrazovanje i mlade Osječko-baranjske županije gospođa Miranda Glavaš-Kul.

Zahvaljujem svima, prije svega učenicima koji su se potrudili da i ovaj Dan škole bude poseban!

Fotografije, kao uvijek, znate već gdje.smiley

Susana Dundović, prof.

objavio: Susana Dundović   datum: 31. 5. 2023.

« Svibanj 2024 »