Sretan 31.!

Da, da! Riječ je o 31. rođendanu naše Općine. I ove godine uključili smo se s nekoliko aktivnosti. Idemo redom:

1. Krajem ožujka, točnije 27. 3. završio je natječaj za najbolju razglednicu Općine Petrijevci (aktivnost u sklopu projekta Kulturna baština, voditeljice učiteljice  Martina Ižaković i Monika Barbara Bogdanić). Na natječaj pristiglo je 11 razglednica, a stručno povjerenstvo odlučilo je da nagradu za najbolju razglednicu osvaja Katja Galić. Čestitke! Nagradu smo dodijelili na otvorenju Petrijevačkih igra u četvrtak, 18.4., a razglednice možete pogledati u foto-galeriji.

2. Petrijevačke igre u organizaciji učiteljice Katarine Stojković, 7. b razreda i  koordinatorice za razrednu nastavu, učiteljice Anamarije Vojnović. Svi učenici naše škole natjecali su se u četiri discipline - graničar, skakanje u vrećama, potezanje konopa i bacanju potkove. Pobjednici dobili su zlatne medalje koje je uručio načelnik Općine Petrijevci, gospodin Ivo Zelić. Čestitke!

3. Danas, 19. 4. Škola je domaćin svečanoj sjednici Općinskog vijeća. Sjednicu će glazbeno obogatiti  naša glazbeno-liturgijska skupina pod vodstvom  Davora Šamadana, Dario Milošević na električnoj gitari i kao gošća glazbeno-liturgijske skupine naša učiteljica predivnog glasa Martina Ižaković.

Svima čestitam, iskreno, od srca Dan Općine Petrijevci!heart

Susana Dundović, prof.

objavio: Susana Dundović   datum: 19. 4. 2024.

« Svibanj 2024 »