Detektivi u knjižnici

U sklopu Mjeseca hrvatske knjige, Međunarodnog dana knjižnica te Međunarodnog mjeseca školskih knjižnica drugi dio lektire Emil i detektivi.

EMU sklopu Mjeseca hrvatske knjige, Međunarodnog dana knjižnica te Međunarodnog  mjeseca školskih knjižnica drugi dio lektire Emil i detektivi odradili smo sa našom dragom knjižničarkom Ljiljanom Cecelja. Knjižničarka nam je pripremila pravu detektivsku poslasticu. Podijelili smo se u pet skupina, pravih detektivskih ureda: Detektivski ured Hercula Poirota, Detektivski ured Jamesa Bonda, Detektivski ured Scherlocka Holmesa, Detektivski ured  Harry Pottera i Detektivski ured inspektora Clouseaua.  Zadatci su bili pravi detektivski, šifrirana pisma, premetaljke, zagonetke, i na kraju malo dramatizacije iz omiljene lektire Emil i detektivi.

Više o ovom zagonetnom događaju pogledajte u foto-galeriji.

Više o tome IL I DETEKTIVI, 2.dio

objavio: Kristina Perak   datum: 26. 11. 2020.